Welcome, Guest ( Register | Login )

Listing ID: 1967 Uniek gelegen luxe bungalows met zwembad

Number of Times Viewed: 161

Classified Ad Info

  • Prijs:
  • Vanaf € 50
  • Listing Began:
  • 2009.09.17
  • Zip Code:
  • www.krooni


Photos ( » )


Beschrijving:

WELKOM, BEM VINDO, bij vivenda "A nossa coroa". In het groene hart van Portugal, 60 km ten oosten van Coimbra, in een rustig maar niet afgelegen gebied, tussen de dorpen Arganil en Coja verhuren wij 3 prachtig gelegen luxe bungalows.

Zoekt u : natuur, rust, cultuur, sport, zon, lekker eten, folklore, dan zult u bij ons een fantastische vakantie hebben.

De prachtige vergezichten blijven u verbazen. De natuur is groen en weelderig. De lucht is zuiver.

Bezoek onze website en bekijk wat wij en deze prachtige omgeving u te bieden hebben.

Klik hier om mijn web site te bezoeken

De geschakelde luxe bungalows zijn gebouwd op een heuvel en bieden optimale privacy met een panoramisch uitzicht op de bergtoppen van de Serra da Estrela, Serra Açor en pittoreske bergdorpjes.

In de grote achtertuin zijn twee zwembaden aangelegd. Een groot zwembad en een gescheiden zwembad voor de kleintjes. Bij de overdekte bar kunt u heerlijk lounchen en/of genieten van een drankje.

Elke bungalow heeft een groot overdekt terras met tuinmeubilair om heerlijk buiten te eten en 'savonds te genieten van een drankje met een eigen tuin.

De bungalows zijn praktisch, zeer volledig en sfeervol ingericht.
Elke bungalow heeft zijn eigen karakter: .
- Casa Portuguesa, met een Portugees tintje, .
- Casa Asia, met een Oosters tintje en
- Casa Africa, met een Afrikaans tintje
Indeling: .
2 Slaapkamers: in elke slaapkamer staan standaard twee één-persoons boxspringbedden van 0,90 x 2.00 mtr Mogelijkheid om een derde bed te plaatsen..
De badkamer heeft een toilet, wastafel, ligbad en apart een douche. .
De moderne inbouwkeuken is zeer compleet ingericht met o.a een vaatwasser, koelkast, combimagnetron, elektrische kookplaat, eethoek met grote tafel, koffiezetapparaat e.d. .
De woonkamer bevat naast de bank en fauteuils een radio,cd speler en schotel TV met Nederlandse zenders. .
Grote schuifpuien naar het royale zonnige terras. Uw tuin is zo ingericht dat u kunt genieten van uw privacy maar het mooie uitzichtblijft behouden. .
Alle vertrekken hebben centrale verwarming..
Een allesbrander staat tussen de keuken en de woonkamer..
Hout is (gratis) aanwezig. .
Alle bungalows zijn dorpelvrij..
.
In het souterrain van ons huis is een recreatieruimte met een tafeltennistafel, div. spelletjes, een piano, een goede bibliotheek met veel documentatiemateriaal over de omgeving. Ook staat hier de wasmachine waar u gebruik van kunt maken. .
.
Klik voor meer informatie op http://www.krooninportugal.com

Details

Details